o nas

Agencja zatrudnienia REFCO

jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do rejestru przez Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem 16153.

Specjalizuje się w rekrutacji i doborze wysoko wykwalifikowanego personelu dla firm z Polski i Europy Zachodniej.

Wysoką pozycję na rynku doradztwa personalnego osiągnęliśmy dzięki zaangażowaniu i umiejętnościom naszych pracowników. Wykorzystują oni niestandardowe narzędzia, które pozwalają nam precyzyjnie poznać specyfikę działania i funkcjonowania mechanizmów wewnętrznych firm poszukujących pracowników. Dzięki temu przedstawiamy tylko najlepszych kandydatów.

Na bieżąco aktualizujemy informacje o osobach, które zgłosiły się do nas z informacją o chęci znalezienia nowego pracodawcy. Weryfikujemy dokumenty zgłoszeniowe kandydatów, sprawdzamy ich umiejętności językowe i predyspozycje do różnych zadań.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie zadowolenia z przeprowadzonego procesu rekrutacji zarówno pracodawcy, jak i pracownikowi, którego dla niego znaleźliśmy.

Realizacja trudnych, nietypowych rekrutacji jest naszą specjalnością, wyzwaniem, które zawsze podejmujemy z pełnym zaangażowaniem i przekonaniem, że mu sprostamy.