dla pracodawców

Pewność i niezawodność

Działamy kompleksowo. Do każdej rekrutacji podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Zapewnienie współpracującym z nami pracodawcom optymalnego pod każdym względem personelu to nasz cel, przy realizacji którego nie uznajemy żadnych kompromisów.

Współpracując z agencją zatrudnienia REFCO macie Państwo pewność, że zetknięcie się z ludźmi o najwyższych kwalifikacjach zawodowych, w pełni zaangażowanych w powierzone im do przeprowadzenia rekrutacje, działających szybko i skutecznie.

Zawsze szukamy pracowników, którzy dzięki swoim umiejętnościom, zdobytemu doświadczeniu i posiadanym predyspozycjom przyczynią się do poprawy efektywności funkcjonowania firm na rzecz, których pracujemy, pomogą ich zarządom i właścicielom w realizacji strategii biznesowych, osiągnięciu postawionych celów.

Naszym partnerom możemy szybko przedstawić starannie wyselekcjonowanych kandydatów, gdyż nieustannie aktualizujemy naszą bazę osób poszukujących pracy, przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne, sprawdzamy referencje kandydatów, ich oczekiwania finansowe, a w razie potrzeby także ich umiejętności.

Nasi rekruterzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, uczestniczą w szkoleniach i samokształceniu. Chętnie dzielą się ze współpracującymi z nami pracodawcami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie optymalnego doboru personelu, motywowania go i pełnego, efektywnego wykorzystania umiejętności zrekrutowanych pracowników.

Wspomagamy naszych partnerów w procesach zarządzania personelem, tak, by z efektów pośrednictwa pracy agencji REFCO zadowoleni byli nie tylko pracodawcy, ale i zrekrutowani pracownicy.

Współpraca z agencją pracy REFCO oznacza ograniczenie kosztów działań rekrutacyjnych i maksymalizację ich efektów, wyeliminowanie uciążliwych i czasochłonnych procesów rekrutacyjnych w Państwa firmach.

W agencji zatrudnienia REFCO stawiamy na budowanie długofalowych relacji, które są podstawą zaufania, obustronnej satysfakcji ze współpracy. Dbamy o systematyczny kontakt z naszymi kontrahentami, weryfikujemy efekty przeprowadzonych przez nas rekrutacji.

Liczne grono pracodawców zadowolonych ze współpracy z agencją pracy REFCO jest najlepszym świadectwem naszych umiejętności, właściwego doboru kandydatów, skuteczności prowadzonych rekrutacji.