dla pracowników

z nami znajdziesz pracę

Jesteś zdecydowany na podjęcie pracy za granicą? Twoja znajomość języka obcego pozwala Ci na komunikację z innymi osobami mówiącymi w tym języku? Nie boisz się nowych wyzwań, pracy w firmach o odmiennych kulturach organizacyjnych?

ZGŁOŚ SIĘ do nas!

Współpracujemy z bardzo licznym gronem sprawdzonych, wiarygodnych i rzetelnych pracodawców.

Jako, że nasi kontrahenci działają w bardzo różnych obszarach gospodarki z pewnością znajdziemy i przedstawimy Ci ofertę pracy adekwatną do Twoich umiejętności i predyspozycji. W swojej ofercie mamy m.in. oferty pracy z branży budowlanej, medycznej i transportowej. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi i usługowymi (m.in. z branży gastronomiczno-hotelarskiej, z zakresu usług opiekuńczych).

Osoby rekrutowane przez agencję zatrudnienia REFCO zatrudnione są bezpośrednio w firmach naszych zagranicznych partnerów, podlegają przepisom prawa pracy danego kraju oraz wewnętrznym uregulowaniom obowiązującym u konkretnego pracodawcy.

znalazłeś wśród naszych aktualnych ofert pracy tę, która odpowiada Twoim kwalifikacjom i doświadczeniu, spełniającą Twoje oczekiwania?

Daj nam znać, że jesteś zainteresowany tą ofertą, prześlij swoją aplikację zgłoszeniową.
Skontaktujemy się z Tobą, przedstawimy Ci kolejne szczegóły oferty, poinformujemy o dalszych etapach rekrutacji.

dokładamy starań, by opisy ofert pracy były szczegółowe, zawierały wszystkie niezbędne informacje.

Jeśli jednak czujesz niedosyt, masz dodatkowe pytania, chciałbyś poznać więcej szczegółów, skorzystaj z Formularza Kontaktowego. Niezwłocznie skontaktuje się z Tobą nasz rekruter i przekaże Ci kolejne informacje.

Naszym priorytetem jest przekazanie rekrutowanym pracownikom wszelkich niezbędnych informacji o oczekiwaniach przyszłego pracodawcy, o obowiązkach na stanowisku pracy o jakie się ubiegają, o oferowanych przez pracodawcę warunkach (finansowych, socjalnych, organizacyjnych).

pamiętaj!

Korzystając z usług pośrednictwa agencji pracy REFCO nigdy nie będziesz sam! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości na etapie rekrutacji, w razie potrzeby pomożemy w zorganizowaniu wygodnego i na czas dojazdu do miejsca pracy, w znalezieniu zakwaterowania.

nasz zespół zawsze będzie z Tobą,gotowy służyć radą i pomocą we wszelkich sprawach, także w rozwiązywaniu ewentualnych sporów z pracodawcą.

Chcesz pracować za granicą, a wśród naszych ofert pracy nie widzisz nic ciekawego dla siebie… Nie rezygnuj ze swoich planów. Napisz do nas. Zapytamy naszych zagranicznych partnerów czy nie poszukują pracowników z Twoich umiejętnościami, predyspozycjami i doświadczeniem

agencja zatrudnienia REFCO nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat od osób wyjeżdżających do pracy za granicą.

Najnowsze oferty pracy