Agencja zatrudnienia REFCO

specjalizuje się w rekrutacji i doborze wysoko wykwalifikowanego personelu dla firm z Polski i Europy Zachodniej.

Wysoką pozycję na rynku doradztwa personalnego osiągnęliśmy dzięki zaangażowaniu i umiejętnościom naszych pracowników. Wykorzystują oni niestandardowe narzędzia, które pozwalają nam precyzyjnie poznać specyfikę działania i funkcjonowania mechanizmów wewnętrznych firm poszukujących pracowników. Dzięki temu przedstawiamy tylko najlepszych kandydatów.

Na bieżąco aktualizujemy informacje o osobach, które zgłosiły się do nas z informacją o chęci znalezienia nowego pracodawcy. Weryfikujemy dokumenty zgłoszeniowe kandydatów, sprawdzamy ich umiejętności językowe i predyspozycje do różnych zadań.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie zadowolenia z przeprowadzonego procesu rekrutacji zarówno pracodawcy, jak i pracownikowi, którego dla niego znaleźliśmy.

Realizacja trudnych, nietypowych rekrutacji jest naszą specjalnością, wyzwaniem, które zawsze podejmujemy z pełnym zaangażowaniem i przekonaniem, że mu sprostamy.

Consulting WP continues to grow ever day thanks to the confidence our clients have in us. We cover many industries such as financial, energy, business services, consumer products.

Our mission

Our renowned coaching programs will allow you to:

  • Work fewer hours — and make more money
  • Attract and retain quality, high-paying customers
  • Manage your time so you’ll get more done in less time
  • Hone sharp leadership skills to manage your team
  • Cut expenses without sacrificing quality
  • Automate your business, so you can leave for days, weeks, or even months at a time

How we work

how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Consulting WP really helped us achieve our financial goals. The slick presentation along with fantastic readability ensures that our financial standing is stable.

Amanda Seyfried
Sales & Marketing, Alien Ltd.

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?