Sprzedawca grilla/Kierowca kat B

Miejsce: Bawaria/Niemcy

Obowiązki:

  • Do obowiązków pracownika należeć będzie samodzielna sprzedaż produktów z grilla
  • Dojazd pojazdem dostawczym na miejsce sprzedaży,
  • Przygotowanie produktów do sprzedaży,
  • Rozliczenia utargu
  • Dbałość o miejsce pracy

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (B1-B2)
  • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży artykułów spożywczych,
  • Prawo jazdy kat B
  • Dobra kondycja fizyczna (praca do 12 godz. dziennie)
  • Schludny wygląd
  • Dobry kontakt z klientem

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od sprzedaży
  • Płatne nadgodziny
  • 4 dniowy tydzień pracy
  • 1 ciepły posiłek dziennie gratis
  • Pełne ubezpieczenie/płatny urlop
  • Zakwaterowanie w umeblowanym, jednoosobowym pokoju, zapewnia pracodawca,
  • Praca na warunkach niemieckich/niemiecka umowa o pracę
  • Niemieckie świadczenia socjalne

Minimalne wykształcenie:

Zasadnicze zawodowe

Wynagrodzenie:

12 500 PLN (miesięcznie brutto)

Informacje dodatkowe:

Praca w dynamicznym zespole z możliwościami rozwoju.
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Osoby ambitne z doświadczeniem oraz znające język niemiecki i angielski mile widziane.

Wzięcie udziału w procesie rekrutacji, oznacza akceptację poniższej klauzuli.

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2 w celach  związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie  danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane  podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest  REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434  przy ulicy Armii Kraków  3/2. Jestem świadomy/świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.”