Kelnerka/Kelner

Miejsce: Sachsen/Niemcy

PRACA W PIĘKNIE POŁOŻONYM, IDYLLICZNYM HOTELU

OBOWIĄZKI:

  • obsługa gości restauracji hotelowej
  • obsługa kasy fiskalnej

WYMAGANIA

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • dobra znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy kelnera/kelnerki
  • umiejętność pracy w zespole sumienność i uczciwość
  • wysoka kultura osobista
  • schludny wygląd
  • dobra organizacja pracy
  • pozytywne nastawienie do gości

PRACA W PIĘKNIE POŁOŻONYM IDYLLICZNYM HOTELU

  • Umowa o pracę zgodna z niemieckim kodeksem pracy
  • Możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu
  • Niemieckie świadczenia socjalne (Kindergeld itp)
  • Dobre zarobki + napiwki
  • Napiwki nie są dzielone, zostają jako dodatkowy dochód
  • Zakwaterowanie w pierwszym miesiącu bezpłatne
  • Wyżywienie w pierwszym miesiącu bezpłatne
  • 8 godzinny dzień pracy/40 godzinny tydzień pracy
  • praca w godz między 11:00-24:00
  • darmowy internet

INFORMACJE DODATKOWE:

Praca w hotelu położonym w niedalekiej odległości od polskiej granicy. Po ustaleniu z przełożonymi, możliwość zjazdów do Polski

MINIMALNE WYKSZTAŁCENIE:

Zasadnicze zawodowe

WYNAGRODZENIE:

od 6000 do 9000 PLN (miesięcznie brutto)

Wzięcie udziału w procesie rekrutacji, oznacza akceptację poniższej klauzuli.

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2 w celach  związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie  danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane  podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest  REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434  przy ulicy Armii Kraków  3/2. Jestem świadomy/świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.”