Pomoc kuchenna

Niemcy/nad morzem okolice Rostoku

Obowiązki:

– pomoc w przygotowywaniu potraw kuchni niemieckiej

– dbałość o porządek i czystość w kuchni

– dbałość o miejsce pracy

Wymagania

– nie jest wymagane doświadczenie

 podstawowa umiejętność rozumienia języka niemieckiego

– punktualność

– sumienność

– umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność

Możliwość wzrostu wynagrodzenia

– umowa o pracę do 31.10.2018 z możliwością przedłużenia

– umowa o pracę zgodna z niemieckim kodeksem pracy

– 8-10 godz dziń pracy pracy

– niemieckie świadczenia socjalne (np. Kindergeld itp)

– dobre zarobki- od 9 euro/godz

– płatne nadgodziny

– pełne wyżywienie w cenie 42 Euro/miesiąc

– zakwaterowanie w 2 osobowym pokoju 150 Euro/miesiąc

Niemiecki pracodawca prowadzi restaurację w pięknej nadmorskiej miejscowości uzdrowiskowej.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Informacje dodatkowe:

Wzięcie udziału w procesie rekrutacji, oznacza akceptację poniższej klauzuli.

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2 w celach  związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą  o ochronie  danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2018 r., poz. 1000). Swoje dane  podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest  REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434  przy ulicy Armii Kraków  3/2. Jestem świadomy/świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.”

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.